Hakkımızda


ANKARA Ostim Organize Sanayi Bölgesinde Hasan GAZELOĞLU tarafından kurulmuştur. Sanayi makinaları alanında hizmet veren KURMAY MAKİNA siz değerli yatırımcılarımız için her geçen gün gelişen teknoloji ile paralel olarak sürekli kendini yenilemekte ve siz değerli yatırımcılarımıza alanında en üstün nitelikte hizmet sunmaktadır.

 

 

Katıldığı ulusal ve uluslar arası fuarlarla yeni çözüm ortaklıkları temelinde müşteri kitlesini her geçen gün arttırmakta ve global pazarda hızla yerini almaktadır.

 

Sektöründe 30 yıllık üst düzey yönetim ve iş deneyimine sahip kurucusundan aldığı bilgi birikimi ve deneyimlerini yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerine hizmet veren şirketimiz, geniş portföylü satışlarıyla girişimci ve yatırımcılarımızın makina ve teçhizat ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

 

Sektörlerinde söz sahibi ulusal ve uluslararası lider markalarla işbirliği içerisinde çözüm ortaklığı odağında konvansiyonel takım tezgahları, yeni nesil CNC, yapay zeka, robotik ve ileri teknoloji makinaları en ekonomik ve kaliteli hizmet verme prensibi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz kıymetli müşterilerimizle buluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti ilkesini esas alarak gerçekleştirdiğimiz her işin daha sonraki işlerimize referans olmasını sağlamaktır. Sürekli gelismeyi, basariyi amaçlayan bir takim ruhu ile çalisarak sektörde gelisen teknolojiler paralelinde en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunmak.


VİZYONUMUZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti. Sektörde güvenilen saygın bir kuruluş olarak gelişimi sürdürmek.

Bu hedeflere ulasirken basari faktörlerimiz:

 

  • Müsteri isteklerinin daima ön planda tutulmasi
  • Çevreye, dogaya ve topluma saygi
  • Insan kaynaklarina deger veren, yaraticiligi destekleyen ve gelismesine yardimci olan açik iletisime dayali çagdas yönetim anlayisi
  • Tüm kaynaklarin verimli kullanimi
  • Müsterilerimiz, ortaklarimiz, tedarikçilerimiz ve çalisanlarimizla bütünlük duygusu
  • Ticari ve sosyal iliskilerimizde karsilikli güven, üstün is ahlaki ve dürüst davranis ilkesinden vazgeçmemek olacaktiri